Bodymod Trend








Naam: Titanium labret met CZ vlinder
SKU: Labret-212
Merk: Bodymod Trend
Slot type: Interne schroefdraad
Sieraden type: Labret
Plaatsing: Tragus, Medusa, Madonna, Lower labret, Oorlel, Helix, Conch, Angelbite
Type coating: PVC-coating
Aantal eenheden: 1
Design: Vlinder
Deze mooie labret heeft 8 glinsterende CZ edelsteentjes - elke vleugel heeft een marquise snit steen, die de bovenkant van de vleugel vormt, en drie kleine ronde steentjes, die de onderkant van de vleugel vormen. Dit sieraad is net onder 7 mm op het wijdste punt en is 5,5 mm hoog, dus het is een ideale maat voor verschillende oor piercings.
Dit sieraad heeft een intern schroefdraad en is gemaakt van titanium om te zorgen voor comfort, zelfs voor mensen met gevoelige huid.
Dagelijks gebruik
Dit sieraad is gemaakt om dagelijks te gebruiken. Het zal waarschijnlijk geen irritatie veroorzaken bij dagelijks gebruik.
Biocompatibiliteit
Als je last hebt van een nikkel allergie is dit sieraad veilig voor jou.
Waterbestendigheid
Dit sieraad is bestend tegen water. Het is niet waarschijnlijk dat het zal breken of aantasten als het in contact komt met water of lichamelijke vloeistoffen.
Levensduur
Dit sieraad is duurzaam. Met de juiste zorg en opslag kan het tot 2 jaar mee gaan.
Recensies
Er zijn nog geen reviews! Klik hiernaast om een review in te dienen!