Bodymod Trend
Plug uit hout met een gefragmenteerde turkoois



Materiaal: Hout / Steen
Kleur: Bruin / Turquoise
Diameter van de stretch: 6 mm.
Kies Diameter
There are no reviews on this product yet.
Gebruikshoeveelheid
Dagelijks gebruik
Biocompatibiliteit
Hypoallergeen
Waterbestendigheid
Vermijd water
Levensduur
Duurzaam
Gemak van gebruik
Gebruikersvriendelijk
Naam: Plug uit hout met een gefragmenteerde turkoois
SKU: Plug-21
Merk: Bodymod Trend
Sieraden type: Plug
Plaatsing: Stretching
Diameter van de stretch: 6 mm.
Materiaal: Hout / Steen
Kleur: Bruin / Turquoise
Diepte: 15 mm.
Aantal eenheden: 1
Flash label: 3 voor 2
Het kan bijna niet mooier of luxueuzer voor je oorlel dan met deze eenvoudige maar mooie plug van mooi donker hout met een mooie structuur op de rand. Hout is natuurlijk een organisch materiaal en is ook een van de beste materialen die je kunt gebruiken voor je stretches. Houdt laat de huid namelijk ademen, zodat je nare luchtjes en andere ongemakkelijkheden die kunnen ontstaan als de huid niet genoeg lucht krijgt.
Hier is de plug verder gedecoreerd met een wel heel unieke voorkant die bestaat uit verpletterd turkoois steen. De vele kleine, verpletterde steentjes passen samen als puzzelstukjes in een puzzel. Het oppervlak is verder nog gepolijst, zodat het heel glad is. Het is eigenlijk een klein kunstwerk in zichzelf en een heel nieuwe en creatieve manier van je stretch versieren.
Je ziet vaak dat plugs alleen maar passen bij ofwel kleine stretches of juist grote stretches, maar hier hebben wij een plug die bij bijna alles past. De kleinste grootte is 6 mm in diameter terwijl de grootste een maat heeft van 25 mm. Dat geeft een breed scala aan verschillende groottes, waardoor het voor vrijwel iedereen mogelijk is om een plug te vinden die past.


















