





Naam: Labret met verschillende ontwerpen en kleuren
SKU: Labret-103
Brand: Bodymod Trend
Staafdikte: 1.2 mm.
Type sluiting: Interne schroefdraad
Type: Labret
Plaatsing: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Oorlel, Lower labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus
Lengte: 8 mm.
Materiaal: Chirurgisch staal
Balgrootte: 3 mm.
Kleur van de steen: Transparant
Type edelsteen: Zirkonia
Is het item gelijmd?: Ja
Type coating: Standaard coating
Aantal eenheden: 1
Is het sieraad gecoat?: Ja, het hele sieraad
Heb je een traguspiercing of helixpiercing en ben je op zoek naar een nieuw sieraad? Een labret is een veelzijdig sieraad en kan in veel verschillende piercings gedragen worden. Deze labret is verkrijgbaar in verschillende ontwerpen en kleuren. Jij kiest de kleur van het staafje en het design van het steentje.
Dit sieraad heeft een inwendige schroefdraad, het inbrengen van je sieraad een stuk eenvoudiger maakt: je kan je huid niet beschadigen. De labret heeft een exclusieve look omdat de steen op het sieraad transparant is. En een exclusieve look hoeft niet gelijk te staan aan een duur sieraad! Je kan dit sieraad in verschillende piercings dragen, zolang de maat maten maar overeenkomen. Dit labret heeft een staafdikte van 1.2 mm en een lengte van 8 mm.
Dagelijks gebruik
Dit sieraad is gemaakt om dagelijks te gebruiken. Het zal waarschijnlijk geen irritatie veroorzaken bij dagelijks gebruik.
Biocompatibiliteit
Het materiaal van dit sieraad is veelgebruikt in lichaamssieraden en kan gedragen worden door de meeste mensen zonder een reactie te veroorzaken.
Waterbestendigheid
Dit sieraad is bestend tegen water. Het is niet waarschijnlijk dat het zal breken of aantasten als het in contact komt met water of lichamelijke vloeistoffen.
Levensduur
Dit sieraad is duurzaam. Met de juiste zorg en opslag kan het tot 2 jaar mee gaan.
Gemak van aanbrengen / verwijderen
Het is vrij makkelijk om dit sieraad aan te brengen/te verwijderen. Geen tools nodig, alleen wat geduld en een vaste hand.
Recensies
4.712 reviews
Rating
Zeer mooi!
Velen hebben geschreven dat er geen 6 mm in de selectie is. Dit kan worden opgelost door andere labrets van 6 mm te kopen, die ook schroefbaar zijn en klaar zijn. Het hart is ongelooflijk mooi! En ik hou er erg van dat het heel klein is. Het schittert als een diamant.
Geschreven door Ostja
Rating
Te mooi
Oorbellen die veel te mooi en delicaat zijn. Ik heb zowel de driehoekige als de ronde vorm gekocht. Goed gemaakt.
Geschreven door Diana
Rating
Over het algemeen goed
Best goed, maar de driehoek was nogal scherp!
Geschreven door Julia
Rating
Goed
Het is echt heel mooi, ik heb het eerder geprobeerd op te meten, in het echt is het heel klein, je kunt bijna niet zien dat het hartvormig is, ik kon het alleen met hulp in mijn oor krijgen.
Geschreven door Ancsa
Rating
Mooi klein sieraad, maar lange steel lengte
Zeer mooie oorbellen! Ik wilde ze in mijn oorlel dragen, maar helaas was de 8 mm lange stift te lang, ik vind het jammer dat ze niet in andere stiftlengtes verkrijgbaar zijn.
Geschreven door Boglárka
Rating
Schitter als een diamant
Zeer mooie piercing (gekocht in goud / rond) die een mooie glans geeft! Discreet en goed glanzend zoals we het leuk vinden! (Gebruikt voor mijn tragus)
Geschreven door Marine