









Naam: Labret met kleine balletjes en interne schroefdraad
SKU: Labret-130
Brand: Bodymod Trend
Staafdikte: 1.2 mm.
Type sluiting: Interne schroefdraad
Type: Labret
Plaatsing: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Oorlel, Lower labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus
Materiaal: Chirurgisch staal
Balgrootte: 4 mm.
Kleur van de steen: Transparant
Type edelsteen: Kristal
Type coating: PVC-coating
Aantal eenheden: 1
Is het sieraad gecoat?: Ja, het hele sieraad
Deze labret is verkrijgbaar in twee verschillende lengtes en in vier verschillende kleuren. Alle varianten zijn gemaakt van chirurgisch staal met een coating van PVD. Dit is een duurzame coating. Elke variant komt met een mooie kleine steen op de bovenkant van het sieraad. Het speciale aan deze piercing is de interne schroefdraad, die je huid niet kan krassen bij het verwisselen van je piercing. Je kan een labret in verschillende piercings dragen. Ze zijn vooral populair in lippiercings en verschillende oorpiercings, zoals de helix en tragus.
Dagelijks gebruik
Dit sieraad is gemaakt om dagelijks te gebruiken. Het zal waarschijnlijk geen irritatie veroorzaken bij dagelijks gebruik.
Biocompatibiliteit
Het materiaal van dit sieraad is veelgebruikt in lichaamssieraden en kan gedragen worden door de meeste mensen zonder een reactie te veroorzaken.
Waterbestendigheid
Dit sieraad kan tegen een paar spetters water, maar vermijd overmatige blootstelling aan water.
Levensduur
Dit sieraad is duurzaam. Met de juiste zorg en opslag kan het tot 2 jaar mee gaan.
Gemak van aanbrengen / verwijderen
Het is vrij makkelijk om dit sieraad aan te brengen/te verwijderen. Geen tools nodig, alleen wat geduld en een vaste hand.
Recensies
4.87 reviews
Rating
Zeer mooi
Fijn en elegant.....de schroeven moeten met veel aandacht worden aangebracht, maar het is de moeite waard om geduld te hebben voor hoe het eruitziet als het op het oor zit ❤️
Geschreven door Roxi
Rating
Zon in het hart - en aan het oor!
Deze mooie labret draag ik als aanvulling op mijn bol-clicker. Ik vind dat het motief eruitziet als een zon. De kleine bolletjes omringen de zirkonia-kristal als stralen. Prachtig. Aangezien ik zilveren en gouden sieraden draag, heb ik me zowel de geelgouden als de zilveren variant gegund. Ik heb echter nog een verzoek aan het Bodymod-team: deze schatten van titanium! Maar ook deze van chirurgisch staal zijn goed verdragen. In dit opzicht: Heb zon in je hart en haal deze betoverende stukken!
Geschreven door Daniela
Rating
Mooie
Mooi en slank sieraad. Op de voorbeeldfoto's lijkt het groter.
Geschreven door A
Rating
Heel mooi
Super goed
Geschreven door G
Rating
Klein en ideaal
Het heeft een ideale maat zodat de oren niet te zwaar worden.
Geschreven door Ana
Rating
Mooi
Mooi en elegant. Heeft een zeer mooi effect.
Geschreven door Maria