Bodymod Trend
Plug met koepelvorm uit zwarte agaat



Materiaal: Zwarte agaat
Kleur: Zwart
Diameter van de stretch: 6 mm.
Kies Diameter
There are no reviews on this product yet.
Gebruikshoeveelheid
Dagelijks gebruik
Biocompatibiliteit
Hypoallergeen
Waterbestendigheid
Waterbestendig
Levensduur
Kan levenslang meegaan
Gemak van gebruik
Gebruikersvriendelijk
Naam: Plug met koepelvorm uit zwarte agaat
SKU: Plug-130
Merk: Bodymod Trend
Slot type: O-ring
Sieraden type: Plug, Uitlopende plug
Plaatsing: Stretching
Diameter van de stretch: 6 mm.
Materiaal: Zwarte agaat
Kleur: Zwart
Diepte: 12 mm.
Aantal eenheden: 1
Design: Flared
Flash label: 3 voor 2
Hier heb je alweer de mogelijkheid een stuk uit Moeder Natuur in je stretch te dragen. Hier hebben we namelijk een unieke en prachtige plug uit echte zwarte agaatsteen. Agaat is een steensoort die in verschillende kleuren bestaat, maar de zwarte variant komt enkel in Afrika en Brazilie voor. Zwart agaat heeft zoals andere edelstenen zijn eigen betekenis en eigenschappen.
Het zwart agaat werkt stabiliserend voor praktisch en logisch denken. Verder heeft het een positief effect op persoonlijke moed, innerlijke rust en veerkracht. Allen eigenschappen die men altijd wel kan gebruiken.
Deze plug is voorzien met een koepelachtige voorkant die er voor zorgt dat het sieraad er groter uit ziet dan het eigenlijk is. De voorkant heeft namelijk randen die wat uitsteken over het deel wat in het oor zit. De achterkant is echter helemaal vlak waardoor het gemakkelijk in het oor in te brengen is, en daarna met de bijgeleverde O-ring te fixeren is. Om de doelgroep voor deze plug te verbreden, is de plug verkrijgbaar in vele maten, van 4mm tot 16mm in doorsnede.
Gezien agaat een product van de natuur is, is het mogelijk dat er van plug tot plug kleine kleur- en structuurverschillen voor komen. Ookal heet het 'zwart' agaat, zijn er minstens 50 verschillende grijze tonen die zich kunnen vertonen en van elk stuk een unicum maken.



































