• Shop per piercing

  • Brands

  • Shop per type


100 dagen retourrecht

GRATIS TRACKED LEVERING BOVEN €25

Meerdere betaalmethoden, inclusief ideal

Bodymod Premium

Eindeloze ring van 14 karaats goud met scharnier en opalen aan de zijkant

14k goud
Hypoallergeen
Waterbestendig
Dagelijks gebruik
Gebruikersvriendelijk
Duurzaam
109,00 €
Materiaal:

Kies Materiaal

14k goud

Kleur: Goud

Edelsteen kleur: Witte opaal

Schroefdraad dikte: 1,2 mm

Diameter:

Kies Diameter

10 mm
Aantal: 1
Productbeoordelingen

There are no reviews on this product yet.

Krijg 15% korting
Productkwaliteit

Gebruikshoeveelheid

Dagelijks gebruik

Biocompatibiliteit

Hypoallergeen

Waterbestendigheid

Waterbestendig

Levensduur

Duurzaam

Gemak van gebruik

Gebruikersvriendelijk

Productdetails

Naam: Eindeloze ring van 14 karaats goud met scharnier en opalen aan de zijkant

SKU: Ring-149

Merk: Bodymod Premium

Schroefdraad dikte: 1,2 mm

Slot type: Scharnier

Plaatsing: Tragus, Spiderbite, Snug, Snakebite, Lower labret, Oorlel, Helix, Conch, Anti-tragus, Forward helix, Angelbite

Kleur: Goud

Edelsteen kleur: Witte opaal

Edelsteen type: Synthetische opaal

Aantal eenheden: 1

Design: Simple

Omschrijving

De ring die je hierboven ziet, is een zogenaamde eindeloze ring. Het klinkt alsof hij geen uiteinden heeft, maar dat is niet helemaal waar, want anders zou je deze niet in kunnen doen. Het betekent in dit geval dat wanneer de ring gesloten is, de uiteinden niet gemakkelijk te vinden zijn vanwege de manier waarop deze ring opent en sluit. Een klein deel van de ring kan worden geopend, wat je ook kunt zien op de bovenstaande afbeelding. Dat deel is bevestigd aan de rest van de ring door een klein scharnier zodat het op en neer kan kantelen. Om de ring te openen en te sluiten, trek je voorzichtig aan het andere uiteinde van het scharnier terwijl je de ring stevig vasthoudt. Op die manier komt het kleine knopje aan het einde van het balkje uit het einde van de ring. Het moet misschien een paar keer worden getest voordat de techniek er is.

De ring is gemaakt van 14 karaats goud - hier kies je of het geelgoud moet zijn of dat je voor witgoud wilt gaan. Beide varianten bevatten evenveel goud. Tegelijkertijd moet je beslissen over de diameter van de ring, die natuurlijk moet passen bij wat je nu nodig hebt. 

De ring presteert goed in zowel oorpiercings als neuspiercings. Misschien niet in een septum omdat de opalen dan naar beneden wijzen. De opalen zijn overigens geen echte opalen omdat deze te kwetsbaar zijn voor het gebruik in sieraden. In plaats daarvan zijn synthetische opalen gebruikt, die veel veerkrachtiger zijn - hier kan alleen een expert het verschil zien.

De draaddikte van de ring is 1.2 mm.

Others also bought

Apple Pay
Google Payā„¢ļø
iDEAL
Klarna
Mastercard
PayPal
Visa
Deutsche Post
DHL Express
FedEx Express
Postnl

*14k goud maakt geen deel uit van de huidige promotie.

2.8.4