• Shop per piercing

  • Brands

  • Shop per type


100 dagen retourrecht

GRATIS TRACKED LEVERING BOVEN €20

Meerdere betaalmethoden, inclusief ideal

Tijd om van kleine sieraden grote statements te maken. Shop nu.

Bodymod Trend

Ring uit titanium met scharnier en opalen buitenkant

3 voor 2

Dagelijks gebruik

Hypoallergeen

Kan levenslang meegaan

Gebruikersvriendelijk

Vermijd water

27,97 €32,90 €
-15%

Koop er 3, betaal voor 2: 23h 55m 39s

Voeg 3 artikelen met het label “3 voor 2” toe aan je winkelwagen en de korting wordt automatisch toegepast op het goedkoopste artikel.

Materiaal: Titanium

Edelsteen kleur:

Blauwe opaal
Witte opaal
Diameter:

8 mm10 mm
Productbeoordelingen

5.0(1 reviews)

  • Discrete, maar mooi

    Ik hou van deze oorbellen. Ik heb twee witte, twee blauwe, en een roze op weg. Ik wou dat de opaal zich in een grotere omtrek rond de ring voortzette. De oorbellen weerspiegelen veel verschillende kleuren, vooral in direct zonlicht. Ik hou van ze en ben van plan om er meer te kopen.

    Vertaald door AI
Productdetails

Naam: Ring uit titanium met scharnier en opalen buitenkant

SKU: Ring-109

Merk: Bodymod Trend

Schroefdraad dikte: 1,2 mm

Slot type: Scharnier

Sieraden type: Ring

Plaatsing: Tragus, Spiderbite, Snug, Snakebite, Rook, Lower labret, Oorlel, Helix, Conch, Anti-tragus, Forward helix, Angelbite

Materiaal: Titanium

Kleur: Zilverkleurig

Edelsteen type: Synthetische opaal

Is het gelijmd?: Ja

Aantal eenheden: 1

Omschrijving
Deze ring is een allrounder - jij bepaalt waar dit sieraad het best past: in je oor, je neus, of je lip.
De ring is gemaakt van titanium. Dit betekent dat je een sieraad krijgt dat stabiel is, maar ook licht en comfortabel om te dragen. Titanium heeft een glad oppervlak en bevat 0% nikkel zodat je dit sieraad zelfs in een nieuwe piercing kan dragen.
Je kan de ring heel makkelijk openen en sluiten met behulp van het scharnier. Aan de buitenkant van de ring zit een gladde opaal waar het licht prachtig in weerkaatst. We gebruiken synthetische opalen omdat echte opalen makkelijk breken - je krijgt dus een ring waar je heel lang plezier van zal hebben!
De ring heeft een diameter van 8 of 10 mm en een dikte van 1.2 mm.

Dagelijks gebruik

Gebruik voor af en toe

Gematigd gebruik

Dagelijks gebruik

Dit sieraad is gemaakt om dagelijks te gebruiken. Het zal waarschijnlijk geen irritatie veroorzaken bij dagelijks gebruik.

Biocompatibiliteit

Niet voor gevoelige huid

Voor de meeste huidtypes

Hypoallergeen

Als je last hebt van een nikkel allergie is dit sieraad veilig voor jou.

Waterbestendigheid

Vermijd water

spatbestendig

Waterbestendig

De samenstelling van metalen en/of vakmanschap van dit sieraad maakt het gevoelig voor water en zweet.

Levensduur

semi-duurzaam

Duurzaam

Kan levenslang meegaan

Met juiste zorg en gebruik van dit sieraad kan dit sieraad levenslang in je collectie blijven zonder glans te verliezen.

Gemak van aanbrengen / verwijderen

Uitdagend

Vrij makkelijk

Gebruikersvriendelijk

Het is makkelijk om dit sieraad aan te brengen/te verwijderen vanwege de gebruikersvriendelijke open- en sluitmechanismen.

Apple Pay
Google Pay™️
iDEAL
Klarna
Mastercard
PayPal
Visa
Deutsche Post
DHL Express
FedEx Express
Postnl

*Tools & aftercare maken geen deel uit van de huidige promotie.

2.6.19