



Naam: Navelpiercing met houten ballen
SKU: Belly-55
Slot type: Externe schroefdraad
Sieraden type: Recht staafje
Plaatsing: Navel
Balgrootte: 5 mm.
Onderste balletje: 8 mm.
Aantal eenheden: 1
Design: Simple
Je ziet zelden sieraden gemaakt van hout. Wanneer je ze ziet, is het vaak alleen voor gebruik in het oor. Dit sieraad is echter niet 100% van hout, omdat het staafje van chirurgisch staal is. Maar het staafje is verborgen in de navel, dus je ziet alleen de ballen. Hier kun je kiezen uit drie verschillende houtsoorten, waarbij de kleur het enige verschil is (naast de naam van de boom). De boomsoorten zijn krokodilbomen, de lichtste daarvan, saba (roodachtig bruin) en jackfruit (geel). Alle modellen hebben gemeen dat er aan de bovenkant een bal zit van 5 mm en aan de onderkant zit een bal van 8 mm. Beide ballen kunnen worden losgeschroefd.
Naast de boom kun je ook kiezen uit verschillende lengtes. De sieraden zijn verkrijgbaar in 8, 10 of 12 mm. Omdat beide ballen kunnen worden losgeschroefd is de maat geen probleem, je krijgt een sieraad dat bij je navel past.
Omdat dit een organisch materiaal is, wees voorzichtig met kou en warmte. Hout zet uit en trekt samen wanneer het vochtig wordt, waardoor het hout kan barsten. Ga er dus niet mee baden en kijk uit met zweet - in een algemeen vochtige omgeving moet je je hiervan bewust zijn.
Recensies
Er zijn nog geen reviews! Klik hiernaast om een review in te dienen!