• Shop per piercing

  • Brands

  • Shop per type


100 dagen retourrecht

GRATIS TRACKED LEVERING BOVEN €25

Meerdere betaalmethoden, inclusief ideal

Bodymod Moments

Hoefijzer met metaalachtige acrylballetjes

Select the gauge size you prefer. Remember that 16 gauge - diameter of 3/8" (1.2 mm - 10 mm); and 14 gauge - diameter of 1/2" (1.6 mm - 12 mm).

Koop 3, betaal voor 2 – eindigt over: 2d 20h 6m 49s

Voeg 3 artikelen met het label “3 voor 2” toe aan je winkelwagen en de korting wordt automatisch toegepast op het goedkoopste artikel.

Voor de meeste huidtypes
Vrij makkelijk
Gebruik voor af en toe
Vermijd water
Semi-duurzaam
2,90 €
3 voor 2
Titanium hoefijzer met parels

Upgrade naar titanium en betere sluiting

10,97 €12,90 €

Materiaal: Chirurgisch staal / Acryl

Kleur:

Kies Kleur

Wit / Zilverkleurig
Blauw / Zilverkleurig

Bal maat: 4 mm

Schroefdraad dikte: 1,2 mm

Diameter: 10 mm

Aantal: 1
Productbeoordelingen

There are no reviews on this product yet.

Krijg 15% korting
Productkwaliteit

Gebruikshoeveelheid

Gebruik voor af en toe

Biocompatibiliteit

Voor de meeste huidtypes

Waterbestendigheid

Vermijd water

Levensduur

Semi-duurzaam

Gemak van gebruik

Vrij makkelijk

Productdetails

Naam: Hoefijzer met metaalachtige acrylballetjes

SKU: Horseshoe-34

Merk: Bodymod Moments

Schroefdraad dikte: 1,2 mm

Slot type: Externe schroefdraad

Sieraden type: Horseshoe

Plaatsing: Spiderbite, Snug, Snakebite, Septum, Lower labret, Oorlel, Labia, Clitoriskap, Anti-tragus, Angelbite

Diameter: 10 mm

Materiaal: Chirurgisch staal / Acryl

Aantal eenheden: 1

Is het sieraad gecoat?: Ja, de balletjes

Bal maat: 4 mm

Flash label: 3 voor 2

Omschrijving

Heb je wederom een nieuw hoefijzer voor je piercing nodig en wil je dat die er niet zo saai uitziet als de meeste hoefijzers, gemaakt van chirurgisch staal met normale balletjes aan de uiteinden? Dan hebben wij hier een sieraad waarvan de balletjes door de werkelijk knallende kleuren meteen in het oog springen en zodoende iedere piercing een nieuwe en interessante look geven.

De balletjes zijn van acryl gemaakt en bevatten geen schadelijke stoffen of nikkel. Je moet alleen oppassen dat je deze balletjes niet te strak op het schroefdraad draait of met alcohol of spiritus reinigt. Het voordeel van acrylballetjes is dat deze zeer strak op het schroefdraad zitten en nauwelijks iets wegen.

Het hoefijzer zelf is gemaakt van zuiver chirurgisch staal en geeft geen nikkel vrij. Je hoeft enkel zelf de staafdikte uit te zoeken, die doorwerkt op de diameter en de grootte van het balletje. Kiest je bijvoorbeeld voor de staafdikte van 1,2 mm, dan ontvang je een diameter van 10 mm en balletjes met een diameter van 4 mm. Kies je voor 1,6 mm staafdikte dan is de diameter van de hoefijzer 12 mm en de diameter van de balletjes 5 mm.

De hoefijzers met 1,2 mm kunnen voor lip- of wenkbrauwpiercings gebruikt worden, terwijl de iets dikkere variant van 1,6 mm geschikt zijn voor intiempiercings of voor tepelpiercings.

Apple Pay
Google Pay™️
iDEAL
Klarna
Mastercard
PayPal
Visa
Deutsche Post
DHL Express
FedEx Express
Postnl
2.8.3