Bodymod Premium
Ball closure ring uit titanium




Materiaal: Titanium
Kleur: Zilverkleurig
Kies Bal maat
Kies Schroefdraad dikte
Kies Diameter
4.9(8 reviews)
Rating
Goede spullen, precies wat ik had verwacht
Lijkt duurzaam. Het was een beetje lastig om in mijn septum te krijgen, maar na 30 minuten proberen met tang over de gootsteen, die ik met een handdoek bedekte, heb ik het erin gekregen, veilig en goed.
NikodimVerified purchase
Vertaald door AIRating
Kwaliteitsjuweel
Dit is een "echte" piercingsieraden. Titanium kan met de hand niet worden gebogen in de dikste ring (1,6 mm). Dit vereist open tang.
TeroVerified purchase
Vertaald door AIRating
Moelijk om aan te trekken
Hele mooie piercing, nu moet ik hem alleen nog maar in doen.
aliVerified purchase
Vertaald door AI
Gebruikshoeveelheid
Dagelijks gebruik
Biocompatibiliteit
Hypoallergeen
Waterbestendigheid
Waterbestendig
Levensduur
Kan levenslang meegaan
Gemak van gebruik
Uitdagend
Naam: Ball closure ring uit titanium
SKU: Ring-8
Merk: Bodymod Premium
Slot type: Captive bead ring
Sieraden type: Ring
Plaatsing: Tragus, Spiderbite, Snug, Snakebite, Septum, Rook, Neusvleugel, Tepel, Lower labret, Lorum, Oorlel, Labia, Helix, Hafada, Frenum, Daith, Conch, Clitoriskap, Navel, Anti-tragus, Forward helix, Angelbite
Materiaal: Titanium
Balgrootte: 3 mm.
Kleur: Zilverkleurig
Aantal eenheden: 1
Design: Simple
Flash label: 3 voor 2
Deze captive bead ring is gemaakt van titanium graad 23: de zuiverste van alle soorten titanium. Graad 23 titanium is volledig hypoallergeen, zelfs geschikt voor piercings die nog niet volledig genezen zijn. Captive bead rings (CBR) worden ook wel ball closure rings (BCR) genoemd, een universeel type sieraad dat in de meeste piercings gedragen kan worden. Bijvoorbeeld lippiercings, tepelpiercings, intiempiercings, enz.