BESTEED MEER, BESPAAR MEER

15% korting bij besteding van €40 of meer

100 dagen retourrecht

Wij geven je 100 dagen retourrrecht bij ongeopende producten

Dezelfde dag afhandeling

Bestel vóór 18:00 en wij versturen jouw bestelling dezelfde dag nog.

Omschrijving

Naam: Labret met een microsteen en interne schroefdraad

SKU: Labret-75

Staafdikte: 1.2 mm.

Type sluiting: Interne schroefdraad

Type: Labret

Plaatsing: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Oorlel, Lower labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus

Materiaal: Chirurgisch staal

Balgrootte: 2 mm.

Type coating: Oxidecoating

Aantal eenheden: 1 stuk

Design: Simple

Is het sieraad gecoat? : Ja, het hele sieraad

Omschrijving

Mooie labret gemaakt van chirurgisch staal met een mooie titanium deklaag in vijf verschillende kleuren. Deze labret is een beetje anders dan de andere labrets, aangezien het niet alleen een zilverkleur heeft maar ook een inwendig schroefdraad, wat het risico op kleine verwondingen aan de lip aanzienlijk reduceert.

De labrets zijn verkrijgbaar in vijf kleuren, en hebben allemaal een kleine, transparante steen op de spits, ongeacht welke kleur je ook kiest. De steen wordt door een solide omlijsting op zijn plaats gehouden, zodat het steentje er niet uit kan vallen. Zo hoef je je geen zorgen te maken dat je het schattige steentje misschien kunt verliezen, wat vaak wel het geval is bij vast geplakte steentjes.

De steen is extra klein gehouden en meet slechts 2 mm in diameter, wat de labret dus extra discreet maakt.

Je kunt dit sieraad heel goed als lippiercing gebruiken, denk bijvoorbeeld aan de mogelijkheid om hem in je madonna/monroe piercing te dragen. Aangezien wij het labret in twee groottes aanbieden, 6 mm en 8 mm, leent het zich ook heel goed als helix- of traguspiercing.

Je hoeft nu alleen zelf nog je favoriete kleur uit te kiezen en aan te geven welke lengte je wilt hebben!

Recensies

Er zijn nog geen reviews! Klik om een review in te dienen!